آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۱۶ بهمن ماه خبرداد‌.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۱۶ بهمن ماه خبرداد‌.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی، دکتر سلیمان شفیعی با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام از داوطلبان ورود به دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت پذیرش بهمن ماه ۱۴۰۲ امکان پذیر بوده و تا ۲۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: داوطلبان می توانند جهت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهلت مقرر به پرتال اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ww.sanjesh.org مراجعه نمایند.
دکتر شفیعی افزود: باتوجه به پیگیری‌های انجام شده از سازمان سنجش آموزش کشور، در این مرحله از پذیرش دانش‌آموزانی که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ از مقطع قبلی دانش‌آموخته می‌شوند، مجاز به ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌باشند.
وی در ادامه گفت: در پذیرش پیش‌رو با توجه به رویکرد جدید تعهد اشتغال در حین و یا پس از تحصیل در محیط کار واحد متقاضی و یا سایر مبادی بازار کار، دانشگاه اقدام به ایجاد ظرفیت در ۶۳ کدرشته‌محل در مقطع کاردانی ناپیوسته نموده است.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه در خاتمه اظهارداشت: به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی بیش از یک کدرشته محل را انتخاب نمایند و نیز ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.