همزمان با سراسر کشور:

اجلاسیه شهدای اطلاعات و عملیات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد

اجلاسیه شهدای اطلاعات و عملیات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور روز گذشته برگزار شد.

اجلاسیه شهدای اطلاعات و عملیات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور روز گذشته برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، در این مراسم جانشین فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، شهدای اطلاعات را مظلوم‌ترین و مقتدرترین شهدا خواند و گفت: (نهم بهمن‌ماه) به نام روز اطلاعات سپاه نام‌گذاری شده است، اظهارداشت: روز بزرگداشت اطلاعات سپاه به یاد شهید حسن باقری و سایر شهدای گمنام این مجموعه نام‌گذاری شده و هرساله در مراکز استان‌ها مراسمی برای پاسداشت یاد این شهیدان برگزار می‌شود.
سردار قنبری گفت: استان کرمانشاه ۹ هزار و ۸۰۰ شهید را تقدیم آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران کرده که ۹۶ شهید از سازمان اطلاعات بوده‌اند از جمله شهید امیدزاده که در سوریه به دست رژیم کودک‌کش صهیونیستی به شهادت رسید.
جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه شهدا چراغ راه ما هستند، گفت: خانواده معظم شهدا نیز همواره ادامه‌دهنده راه این شهیدان هستند و حمایت خود را از انقلاب به نمایش گذاشته‌اند و شهدای اطلاعات جزو مظلوم‌ترین و گمنام‌ترین اما مقتدرترین شهدا هستند زیرا از تمام تعلقات دنیوی چشم پوشیدند.
وی در ادامه داد: اهمیت و جایگاه اطلاعات امروزه بر کسی پوشیده نیست و به لطف خداوند متعال نیروهای توانمند و متخصص در سازمان اطلاعات حضور دارند که با اشراف اطلاعاتی خود مانع رسیدن دشمن به اهداف خود شده‌اند.
سازمان اطلاعات سپاه در کنار سایر مراکز در راستای امنیت کشور حرکت می‌کند و استان کرمانشاه به واسطه شرایط مرزی نیاز به اشراف اطلاعاتی کاملی دارد که به لطف خداوند مشکلی در این حوزه نداریم.