اعضای هیات مدیره انجمن ارگانیک کرمانشاه انتخاب شدند

با برگزاری مجمع عمومی انجمن ارگانیک استان کرمانشاه، اعضای هیات مدیره این انجمن برای دوره آتی انتخاب شدند.


با برگزاری مجمع عمومی انجمن ارگانیک استان کرمانشاه، اعضای هیات مدیره این انجمن برای دوره آتی انتخاب شدند.
در ابتدای این نشست ناصر مرادی نائب رئیس اتاق کرمانشاه از اهمیت فعالیت این انجمن و تولیدات ارگانیک یاد کرد به صورت مستقیم با سلامت افراد در ارتباط است.
وی معتقد است اکنون که بخش عمده کشت‌ها به سمت تولیدات شیمیایی رفته، محصولات ارگانیک بیش از پیش حائز اهمیت است.
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق کرمانشاه ابراز امیدواری کرد با فعالیت انجمن ارگانیک، شاهد افزایش اعضای این انجمن و ارتقا تولیدات ارگانیک باشیم.
سجاد سنجابی رئیس انجمن ارگانیک کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های فراوانی که در تولید محصولات ارگانیک وجود دارد، یادآور شد: متاسفانه این محصولات آنطور که باید شناخته نشده است.
وی از حمایت‌های خوب اتاق بازرگانی از انجمن ارگانیک یاد کرد و گفت: امروز انجمن ارگانیک کرمانشاه در تمام کشور حرف برای گفتن دارد و صاحب نام است.
سنجابی با بیان اینکه در حال حاضر شش تولیدکننده ارگانیک و سه فروشگاه عرضه محصولات ارگانیک در کرمانشاه داریم، ابراز امیدواری کرد این تعداد افزایش یابد.
در ادامه این نشست با حضور ۲۲ نفر از اعضای انجمن ارگانیک کرمانشاه انتخابات هیات مدیره و بازرس این انجمن برگزار شد.
آقایان سجاد سنجابی، ناصر مرادی، فرشاد حیدری، مسعود شیرخانی، شهریار باوندپور، افشین باتمانی و مولود علیزاده به عنوان هفت عضو اصلی و اقای حمید برومند و خانم فاطمه سرتیپی به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره انجمن ارگانیک کرمانشاه انتخاب شدند.
همچنین پرهام علیزاده به عنوان بازرس اصلی و فاطمه کندوله به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.