انتخابات استان کرمانشاه در امنيت کامل برگزار شد/ قدردانی از حماسه آفرینی مردم  

فرمانده انتظامی استان گفت: به فضل الهی و با تلاش، کوشش و مجاهدت کم نظير همکاران پرتلاشم و ديگر دستگاه های مسئول، انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در امنيت کامل برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان گفت: به فضل الهی و با تلاش، کوشش و مجاهدت کم نظير همکاران پرتلاشم و ديگر دستگاه های مسئول، انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در امنيت کامل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، سردار “مهدی حاجيان” اظهارداشت: انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی بازهم تبديل به يک جشن ملي بزرگ و حماسه ای ماندگار شد و همه عوامل اجرایی اين رويداد مهم سربلند از آن بيرون آمدند.

وي ادامه داد: در اين ميان مردم نقش اصلي و صحنه گردان اين حماسه و جشن بزرگ بودند و با حضور پرشور و شعور خود صحنه هاي زيبايي از اتحاد، همبستگي و ولايتمداري را خلق کردند.

سردار حاجيان افزود: بي شک پيروز اصلي انتخابات مردم قهرمان ايران اسلامي بودند که در لبيک به فرمايش رهبر و مقتداي خود حضرت امام خامنه اي عزيز (مدضله العالي) به ميدان آمده و در پاي صندوق هاي راي حاضر شدند تا دشمنان قسم خورده اين مرزو بوم علي رغم ماه ها تلاش و برنامه ريزي، بازهم روسياه و شکست خورده صحنه را ترک کنند.

عاليترين مقام انتظامي استان کرمانشاه يادآوري کرد: به فضل الهي انتخابات امروز در کمال امنيت و آرامش برگزار و همکاران پرتلاش و غيرتمندم با مجاهدت و پشتکاري کم نظير، به خوبي چتر امنيتي خود را بر همه شعب اخذ راي گستردند و در حماسه آفريني مردم شريک شدند.

وی گفت: در اين ميان عده اي از افراد هم که قصد تخلف و يا برهم زدن نظم، امنيت و سلامت انتخابات را داشتند به سرعت دستگير و به مراجع قضائي معرفي شدند تا حلاوت اين جشن و پيروزي بزرگ در کام مردم ولايتمدار و قهرمان کرمانشاه تلخ نشود.

سردار حاجيان در پايان، گفت: از امروز همه بايد دست به دست هم دهيم و براي توسعه، عمران و آباداني شهر و ديار خود و خدمت مضاعف تر به مردم شريف و قدرشناس کرمانشاه تلاش کنيم.