بازدید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از نمایشگاه و جشنواره فن‌بازار تخصصی صنعت برق ایران

نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران، با هدف شناسایی و رفع چالش‌های صنعت برق از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه سال‌ جاری، هم زمان با بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران، در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهاورد آنلاین- محمد مرادی؛ مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در جریان جشنواره برق و رسانه و برگزاری نمایشگاه جشنواره‌ فن‌بازار تخصصی صنعت برق ایران با حضور در غرفه‌های شرکت‌هایی که در پروژه‌های صنعت برق استان کرمانشاه همکاری داشته‌اند ضمن بازدید از غرفه این شرکت‌ها با توانمندی‌ها و همچنین محصولات فناورانه ارائه شده در نمایشگاه آشنا شدند. وی اظهار کرد:هدف اصلی از برگزاری این جشنواره، هم‌رسانی چالش‌های پیش روی صنعت برق کشور با ظرفیت‎های علمی و فناورانه نزد اساتیددانشگاهی،دانشجویان، فناوران و شرکت­های دانش­ بنیان است و همزمان شکل‌گیری فعالیت‌های دانش‌بنیان جدید، پشتیبانی و رفع موانع تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه برق و انرژی را نیز مد نظر دارد. مرادی گفت:در این جشنواره از یک سو در سمت تقاضا، نیاز‌های فناورانه کلیه شرکت‌های تابعه وزارت نیرو و شرکت‌های خصوصی بزرگ فعال در صنعت برق اعلام می‌شود و سوی دیگر در سمت عرضه واحد‌های فناور، شرکت­‌های دانش‌­بنیان، اساتید دانشگاهی و دانشجویان راهکار‌های فناورانه خود را جهت رفع این نیاز‌ها ارائه می‌دهند. وی در ادامه این بازدید‌ها با اهدای لوح، از همکاری و تعامل شرکت‌های حاضر تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد که این همکاری‌ها در مسیر توسعه و پیشرفت صنعت برق استان کرمانشاه ادامه داشته باشد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهاورد آنلاین- محمد مرادی؛ مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در جریان جشنواره برق و رسانه و برگزاری نمایشگاه جشنواره‌ فن‌بازار تخصصی صنعت برق ایران با حضور در غرفه‌های شرکت‌هایی که در پروژه‌های صنعت برق استان کرمانشاه همکاری داشته‌اند ضمن بازدید از غرفه این شرکت‌ها با توانمندی‌ها و همچنین محصولات فناورانه ارائه شده در نمایشگاه آشنا شدند.

وی اظهار کرد:هدف اصلی از برگزاری این جشنواره، هم‌رسانی چالش‌های پیش روی صنعت برق کشور با ظرفیت‎های علمی و فناورانه نزد اساتیددانشگاهی،دانشجویان، فناوران و شرکت­های دانش­ بنیان است و همزمان شکل‌گیری فعالیت‌های دانش‌بنیان جدید، پشتیبانی و رفع موانع تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه برق و انرژی را نیز مد نظر دارد.

مرادی گفت:در این جشنواره از یک سو در سمت تقاضا، نیاز‌های فناورانه کلیه شرکت‌های تابعه وزارت نیرو و شرکت‌های خصوصی بزرگ فعال در صنعت برق اعلام می‌شود و سوی دیگر در سمت عرضه واحد‌های فناور، شرکت­‌های دانش‌­بنیان، اساتید دانشگاهی و دانشجویان راهکار‌های فناورانه خود را جهت رفع این نیاز‌ها ارائه می‌دهند.

وی در ادامه این بازدید‌ها با اهدای لوح، از همکاری و تعامل شرکت‌های حاضر تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد که این همکاری‌ها در مسیر توسعه و پیشرفت صنعت برق استان کرمانشاه ادامه داشته باشد.