نماینده مردم کرمانشاه:

با جدیت پیگیر مطالبات گروه پرستاری هستیم

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمانشاه در جمع نمایندگان پرستاران در ساختمان نظام پرستاری گفت: با جدیت پیگیر مطالبات گروه پرستاری شامل پرداخت تعرفه، کارانه و اضافه کار هستیم.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمانشاه در جمع نمایندگان پرستاران در ساختمان نظام پرستاری گفت: با جدیت پیگیر مطالبات گروه پرستاری شامل پرداخت تعرفه، کارانه و اضافه کار هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، دکتر مصری با بیان اینکه خیلی خوشحالم که امروز فرصت پیدا کردم در کنار نمایندگان پرستاری حضور داشته باشم گفت: بیمار وقتی به بیمارستان می رود، از بدو ورود تا هنگام ترخیص با پرستاران در ارتباط است و بار سنگین نظام سلامت بر دوش شما عزیزان می باشد.
وی حل مشکل اساسی پرستاری را نظام مند شدن نحوه پرداختی ها به کادر درمان دانست و گفت: پیگیر جذب منابع برای دانشگاه علوم پزشکی بوده و خواهیم بود و در این راستا با بیمه ها جهت پرداختی ها جلسه برگزار کرده ایم.
دکتر مصری با اشاره به اینکه لزوم کار همه مسئولین ، پاسخگویی و برخورد صحیح با پرسنل می باشد عنوان کرد: ما آماده دریافت هرگونه شکایات، پیشنهادات، پیگیری مطالبات و خواسته های پرستاران هستیم که با برگزاری جلساتی به آن مشکلات رسیدگی کنیم.
وی با تاکید بر اینکه در سطح کشوری با جدیت به دنبال معوقات پرستاران هستیم اظهار داشت: در این راستا  تصویب فوق العاده خاص با رای دو سوم نمایندگان در صحن علنی ان شاالله انجام خواهد شد.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمانشاه افزود: فعلا ضریبی توسط وزارت بهداشت اعلام نشده است و ضریبی باید اعمال شود که متناسب با جایگاه و سختی کار پرستاری باشد.
دکتر مصری همچنین  تاکید داشت: پی گیری حق منطقه جنگی بازنشستگان، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، تصحیح فرمول محاسبه مبلغ اضافه کار، امنیت پرستاران در بیمارستان ها و فوریت های پزشکی، خصوصا پرستارانی که بیشتر در ارتباط با بیماران هستند از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی همچنین یادآور شد باید شرایطی را ایجاد کنیم که بیماران در استان کرمانشاه درمان شوند که برای رفتن به استان های دیگر دچار مشکل نشوند.