برخورد با عاملان تیراندازی و قاچاقچیان سلاح و مهمات در کرمانشاه تشدید می‌شود/ پلیس نماد اقتدار و امنیت جامعه است

رئیس کل دادگستری کرمانشاه از تشدید برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در استان خبرداد و گفت: برخورد با عاملان تیراندازی و قاچاقچیان سلاح و مهمات شدیدتر خواهد بود.

 

رئیس کل دادگستری کرمانشاه از تشدید برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در استان خبر داد و گفت: برخورد با عاملان تیراندازی و قاچاقچیان سلاح و مهمات شدیدتر خواهد بود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاورد آنلاین، “شهرام کرمی” در گردهمایی فرماندهان انتظامی و دادستان های استان که در قرارگاه انتظامی امام علی (ع) کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امروز امنیت جامعه مهمتر از هر مسئله دیگری است و دستگاه قضائی و پلیس به عنوان حافظان نظم و امنیت جامعه باید بیش از پیش نسبت به آن توجه داشته باشند.
وی گفت: متاسفانه برخی جرائم و شرارت ها نظیر سرقت، تیراندازی و قاچاق سلاح و مهمات بیش تر از دیگر آسیب های اجتماعی، امنیت جامعه را تهدید می کنند و لازم است حتما برخورد جدی تری با این عوامل صورت گیرد.
کرمی با اشاره به اهتمام دستگاه قضائی برای برخورد با هر گونه ناامنی در کرمانشاه، از تشدید برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی خبر داد و گفت: در این میان با عاملان تیراندازی و قاچاقچیان سلاح و مهمات برخوردهای شدیدتری صورت خواهد گرفت.
رئیس کل دادگستری کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش پلیس را نماد اقتدار و امنیت جامعه معرفی کرد و گفت: هرکسی بخواهد این امنیت را خدشه دار کند در واقع به امنیت خود لطمه زده است.
وی با بیان اینکه پلیس در بطن جامعه و میان مردم حضور دارد و به خوبی مشکلات را درک می کند، گفت: تلاش و اهتمام فرمانده و مجموعه انتظامی استان برای حل این مشکلات و پیگیری مسائل مردم قابل ستایش است و حتما دستگاه قضائی نیز حمایت خواهد کرد.
کرمی همچنین با قدردانی از حس مسئولیت پذیری فرمانده، مدیران و کارکنان انتظامی استان برای کمک به دستگاه قضائی از طرح سردار حاجیان برای تبدیل شدن پلیس به ضابط قانون و مطالبه گری از دستگاه‌های اجرایی برای اجرای درست و به موقع وظایفشان حمایت کرد و گفت: عملیاتی شدن این کار می‌تواند باعث کاهش آسیب ها در استان شود.
عالیترین مقام قضائی استان کرمانشاه گفت: نقش پررنگ پلیس در برقراری نظم و امنیت و کمک به مردم بر کسی پوشیده نیست و همه دستگاه ها نیز موظف هستند به مجموعه انتظامی کمک کنند تا مشکلات یکی پس از دیگری از سر راه برداشته شود و مردم از رفاه و آسایش بیشتری برخوردار گردند.
وی در پایان گفت: دستگاه قضائی و پلیس به عنوان ۲ نهاد امنیت آفرین در جامعه کاملاً با یکدیگر هماهنگ و تلاش می‌کنند تا ضمن ارائه خدمات لازم به عموم شهروندان فضا را بیش از گذشته برای مجرمان تنگ کرده و اجازه عرض اندام به آنها ندهند.