دادستان کرمانشاه خبرداد:

برپایی میز خدمت در دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از برگزاری میز خدمت در این دادسرا در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از برگزاری میز خدمت در این دادسرا در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه، در نشستی با حضور حمیدرضا کریمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه در دفتر دادستانی برگزار گردیدهماهنگی های اولیه جهت برگزاری میز خدمت با محوریت دیدار چهره به چهره مردم با مسئولین قضایی استان در دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه فراهم می گردد.

کریمی اظهار کرد: در راستای سند تحول قضائی که مورد تأیید و تأکید مقام معظم رهبری، رئیس قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه است و همچنین به منظور همسو بودن با مردم، محرومیت زدایی و ملاقات چهره به چهره با افرادی که مشکلات حقوقی دارند ملاقات های مردمی در قالب میز خدمت برگزار می کنیم.

وی افزود: در این ملاقات ها شهروندان محترم می تواند بصورت رایگان و با حمایت های سازمان بسیج ادارات و سازمان بسیج حقوق دانان استان از مشاوره های حقوقی و قضایی بهره مند شوند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه افزود: دادستانی تا هر زمان که لازم باشد آمادگی این را دارد که ملاقات های مردمی و دیدارهای چهره به چهره با مردم را در قالب میز خدمت برگزار کند.

وی در خاتمه از شهروندان درخواست کرد با افزایش آگاهی های حقوقی اقدام به انجام امورات خود کنند، به عنوان مثال سعی کنند از فضاهایی مانند میز خدمت در دادگستری و دادستانی استفاده کنند که در نهایت با آگاهی به پیگیری امور خود بپردازند.

لازم به ذکر است تاریخ برگزاری اولین میز خدمت با حضور مسئولان قضایی و ادارات همکار در دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.