برگزاری نخستین جلسه مشترک شرکت توزیع برق استان کرمانشاه و صنایع در راستای پیک برق    

نخستین جلسه مشترک شرکت توزیع برق استان کرمانشاه و صنایع در راستای پیک برق تابستان ۱۴۰۳ برگزار شد.
نخستین جلسه مشترک شرکت توزیع برق استان کرمانشاه و صنایع در راستای پیک برق تابستان ۱۴۰۳ برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، در این نشست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان، معاونت امور صنایع اداره کل صمت استان، مدیر شهرکهای صنعتی استان و جمعی از انجمن های واحد های صنعتی حضور داشتند.
مهندس مرادی ضمن تشکر از صنایع همکار در سال ۱۴۰۲ در مدیریت بار به تشریح مشکلات و ناترازی های موجود در صنعت برق در سالجاری پرداخت و چگونگی برنامه های مدیریت بار صنایع در سال ۱۴۰۳ را بیان نمود.
وی گفت: اقدامات خوبی در حوزه های هوشمندسازی، کنترل‌پذیری، کاهش تلفات شبکه و مسائل مختلف در حوزه مدیریت اقتصاد صنعت برق و اطلاع‌رسانی به مردم با موضوع نحوه استفاده بهینه از انرژی برق صورت گرفته تا نگاه ویژه‌ای در بخشهای مختلف مصرف بهینه انرژی در صنعت برق ایجاد شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان کرد: در صورت اجرای دقیق و صحیح ۱۸۰ برنامه تدوین شده از سوی وزارت نیرو می‌توان تابستان امسال را بدون خاموشی گذراند که در این راستا پیشبرد یکایک این برنامه‌ها ضامن موفقیت صنعت برق کشور خواهد بود.
وی در رابطه با طرح های تشویقی صنعت برق برای صنایع گفت: صنایع در صورت استفاده از مولد خورشیدی و اجرای طرح های بهینه سازی مصرف، از معافیت در طرح های مدیریت مصرف برخوردار می شوند.