در سال ۱۴۰۲ محقق شد:

بهسازی و آسفالت ۹۴ کیلومتر راه روستایی در استان کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در سال گذشته ۹۴ کیلومتر راه روستایی در استان بهسازی و آسفالت شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در سال گذشته ۹۴ کیلومتر راه روستایی در استان بهسازی و آسفالت شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، سید شهرام کهریزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: طی ۱۲ ماهه سال گذشته ۹۴ کیلومتر از راه‌های روستایی عملیات بهسازی و روکش آسفالت انجام شده است و در ۴۴ کلیومتر از راه‌های روستایی عملیات زیر سازی تا مرحله پریمکت انجام و در سال جدید عملیات آسفالتی انجام خواهد شد.

وی افزود: با احداث و بهسازی ۹۴ کلیومتر راه روستایی بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ خانوار از راه آسفالته بهره‌مند شدند.

کهریزی با بیان اینکه ۴۴ کیلومتر از راه‌های روستایی در سال گذشته تا مرحله پریمکت پیش رفته است گفت: با مساعد شدن وضعیت جوی و آغاز فعالیت کارخانه های آسفالت استان عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی انجام خواهد شد.

وی در ادامه گفت: در فروردین ماه سال‌جاری در محورهای روستایی سرایی لاریز کریم به طول ۱.۳ کیلومتر و راه روستایی الیاسی محمود نادر به طول ۰.۳ کیلومتر در شهرستان سرپل ذهاب عملیات پریمکت، اجرایی ۲ هزار متر لایه اساس در راه روستایی ده‌باغ شهرستان کرمانشاه و اجرایی عملیات ابنیه فنی در راه روستایی تنگاب شهرستان قصرشیرین انجام شده است.

سید شهرام کهریزی در پایان با بیان این‌که راه‌های روستایی فرعی موتور محرک تولید است، گفت: هر چه دسترسی روستاها به راه‌ها بهتر باشد تولیدات با قیمت مناسب‌تری به بازارهای مصرفی می‌رسد.