در همایش جهاد تبیین در کرمانشاه انجام شد:

تجلیل و قدردانی از ۵۰ جهادگر برتر استان

۵۰ نفر از جهادگران تبیین توسط بسیج اساتید استان کرمانشاه تجلیل و قدردانی شدند.

۵۰ نفر از جهادگران تبیین توسط بسیج اساتید استان کرمانشاه تجلیل و قدردانی شدند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، طی مراسمی از ۵۰ استاد بسیجی که در حوزه جهاد تبیین با سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه همکاری داشته اند، با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، رئیس بسیج اساتید استان کرمانشاه و جمعی از مدیران و مسئولین ادارات کل استان در سالن اجتماعات پروفسور شمسی پور دانشگاه رازی تجلیل بعمل آمد.
نامدار یوسفوند، رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های استان کرمانشاه گفت: مردم ایران اسلامی با حضور در انتخابات ۱۱ اسفند بار دیگر اقتدار خود را به رخ جهانیان کشیدید که دشمنان این سرزمین درپی‌ عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رأی بودند.
یوسفوند بیان کرد: یکی از نقشه‌های دشمن درپی‌عدم مشارکت مردم در انتخابات ایجاد ناامنی در جامعه بود که حضور مردم این نقشه را خنثی کرد.
وی ادامه داد: دشمن سعی کرد با استفاده از تمامی ابزارها روند انتخابات را در کشور با چالش مواجه کند اما به فضل پروردگار این نقشه خنثی و نقش برآب شد.
رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های استان کرمانشاه تصریح کرد: مشارکت مردم در انتخابات در کشورهای مختلف به ویژه کشورهای اروپایی مشارکت ضعیفی است اما مردم کشورمان در ادوار مختلف انتخابات حضور پرشوری را داشته‌اند.
یوسفوند با اشاره به فعالیت‌های بسیج اساتید استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های کنونی بسیار خوب است اما کافی نیست و باید با برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی از نظرات و ایده‌های تمام صاحب‌نظران استفاده کنیم.
وی عنوان کرد: جهاد تبیین در شرایط امروز یک فریضه واجب است و یکی از موضوعاتی که نیازمند تبیین است وضعیت غزه و فلسطین است که شاهد یک کشتار و نسل‌کشی هستیم که حقوق بشر را از بین برده اگرچه پیش از آن حقوق بشر تنها برای مقاصد استکبار مورد استفاده قرار می‌گرفت.
رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های استان کرمانشاه گفت: رژیم صهیونیستی به دنبال تهمت زدن به نیروهای مقاومت بود که تاکنون با دلایل پوچ خود نتوانسته جهانیان را قانع کند و کوچکترین بازتاب جنایات خود را یهودی‌ستیزی قلمداد می‌کند.
یوسفوند افزود: غزه امروز نماد مظلومیت است و حتی کوچکترین کمک‌های بشردوستانه را مورد حمله قرار می‌دهد که در جدیدترین آن ۱۱۶ نفر را به شهادت رساند و انتشار اخبار و تصاویر همین جنایات جهاد تبیین است زیرا آگاهی مردم جهان افول استکبار را درپی دارد.