مدیرعامل شرکت گاز استان در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی:

تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه‌های شرکت گاز استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۲

شرکت گاز استان کرمانشاه طی سال ۱۴۰۲ توانست ۱۰۰ درصد برنامه‌های خود را محقق سازد.

شرکت گاز استان کرمانشاه طی سال ۱۴۰۲ توانست ۱۰۰ درصد برنامه‌های خود را محقق سازد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، ناصر حسینی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در حاشیه دیدار از بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اعلام کرد: این شرکت در سال ۱۴۰۲ توانست صد درصد برنامه‌های خود در زمینه‌های مختلف را محقق  و در برخی از موارد دستاوردهایی بیش از تعهدات و برنامه‌ریزی‌های خود را کسب کند.

وی با بیان این‌که علی‌رغم سختی‌ها و مشکلات زیاد گازرسانی به مناطق کوهستانی و صعب‌العبور، تمامی تعهدات خود در زمینه گازرسانی به نقاط مختلف را به انجام رساندیم، گفت: با گازرسانی به شهر ازگله، ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و با گازرسانی به ۲۳۱ روستا، ۹۸ درصد جمعیت روستایی استان از گاز بهره‌مند شدند.

حسینی در رابطه با گازرسانی به واحدهای صنعتی استان، گفت: گازرسانی به ۲۳۵ واحد صنعتی، گازرسانی به پاسگاه‌های مرزی علیرغم همه مشکلات و سختی‌ها، گازرسانی به روستای گردشگری هجیج که یک روستای کوهستانی و صعب‌العبور بوده و در نوع خود یک پروژه بسیار بزرگ محسوب می‌ شود، ازجمله دستاوردهای ما در سال گذشته بود.

در پایان، در رابطه با اقدامات مرتبط با فرهنگ‌سازی مصرف و مسئولیت اجتماعی شرکت گفت: امضاء تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش در راستای فرهنگ‌سازی در مصرف بهینه گاز، انجام ۹۵۰۰ مورد پایش دمای ادارات، واگذاری ۲۵۰۰ اشتراک رایگان به ایثارگران و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی مختلف، ازجمله اقدامات سال ۱۴۰۲ این شرکت بود.

شایان ذکر است، بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی، آماده بازدید علاقمندان است.