تقدیر از مسئولین و امور شعب بانک رفاه‌کارگران استان کرمانشاه

بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به‌همراه مظفری‌راد معاون مشارکت‌های مردمی این اداره‌کل، با حضور در سالن همایش بانک رفاه‌کارگران کرمانشاه و دعوت از کلیه رؤسا و مسئولین امور شعب این بانک، از زحمات و همراهی ایشان در زمینه خدمت‌رسانی به جامعه هدف بهزیستی تقدیر کرد.

بهزاد شهبازی؛ مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به‌همراه مظفری‌راد؛ معاون مشارکت‌های مردمی این اداره‌کل، با حضور در سالن همایش بانک رفاه‌کارگران کرمانشاه و دعوت از کلیه رؤسا و مسئولین امور شعب این بانک، از زحمات و همراهی ایشان در زمینه خدمت‌رسانی به جامعه هدف بهزیستی تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، در این برنامه ضمن دیدار مدیرکل بهزیستی استان با مدیر و مسئولین اعتبارات بانک‌های عامل، از ایشان به دلیل جذب تسهیلات خوداشتغالی جامعه هدف از محل جزء ۳ و ۴ تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ با اهداء لوح سپاس، قدردانی شد.

شهبازی در نشست با مسئولین بانک رفاه‌کارگران، به عملکرد خوبِ امور شعب در پرداخت تسهیلات خوداشتغالی سال ۱۴۰۲ اشاره کرد و گفت: امید است که این روند در سال جاری نیز همانند سال‌های قبل برای تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات خوداشتغالی مددجویان مورد توجه قرار گیرد.