تقدیر و تشکر

برزو شریفی رئیس سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از افشین محلوجی به جهت همکاری در راستای فعالیت های بسیج تقدیر و تشکر کرد.

برزو شریفی رئیس سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از افشین محلوجی به جهت همکاری در راستای فعالیت های بسیج تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاورد آنلاین: شریفی؛ رئیس سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از افشین محلوجی به جهت پشتیبانی در انجام مراسمات و مناسبتهای ویژه و اجرای برنامه ها و ماموریت های محوله سازمان بسیج تجلیل کرد.

در متن لوح تقدیر سرهنگ پاسدار شریفی رئیس سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه به افشین محلوجی آمده است:

“برادر بسیجی جناب آقای افشین محلوجی

حکایت بسیج و بسیجی حال مردان و زنان با اراده و عاشقی است که در حساس ترین برهه تاریخ انقلاب تکلیف خود را به خوبی شناخته و به ندای پیر و مرادشان در قول و عمل لبیک گفته و گامهای مصمم خود را در مسیر دفاع هم جانبه از اسلام، قرآن و ولایت نهاده و در این راه مقدس ایثار، فداکاری، صداقت و جوانمردی را به نمایش گذاشته اند.

بدین وسیله به مصداق حدیث شریف نبوی( و من لم یشکر من المخلوقین لم یشکر ا… عزوجل) از حمایت و پشتیبانی جنابعالی در انجام مراسمات و مناسبتهای ویژه و همچنین اجرای برنامه ها و ماموریت های محوله سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه به نحو شایسته تقدیر و تشکر می نماییم امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) پاسدار راستین حریم اسلام، انقلاب و رهبری بوده و در تمامی عرصه های زندگی موفق و موید باشید.