حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت برق منطقه‌ای غرب در مراسم بزرگداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن در کرمانشاه

مدیرعامل و کارکنان شرکت برق منطقه‌ای غرب در مراسم بزرگداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن که در گلزار شهدای شهر كرمانشاه برگزار شد، شرکت کردند.

مدیرعامل و کارکنان شرکت برق منطقه‌ای غرب روز گذشته در مراسم بزرگداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن که در گلزار شهدای شهر كرمانشاه برگزار شد، شرکت کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، جعفر الفتی‌نیا مدیرعامل این شرکت به‌همراه کارکنان برق غرب در مراسم بزرگداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی که در گلزار شهدای شهر كرمانشاه برگزار شد، شرکت کرد.
جعفر الفتی‌نیا در حاشیه این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد فجر پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی با تکیه بر رهبری امام خمینی(ره) به سلطنت ظالمانه‌ای که گوش به فرمان حکومت‌های استبدادی بود پایان داد و به‌عنوان نمونه‌ای کارآمد از یک حکومت دینی، شعله‌های امید را در دل ملت‌های مظلوم روشن کرد.
وی افزود: اینک درخت تنومند انقلاب اسلامی با وجود تمامی دشمنی‌های آشکار و پنهان مستکبرین جهان، با اتکا به آرمان‌های رفیع حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای والای خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در حال طی مسیر پر تلاطم پیشرفت برای تبدیل شدن به ایرانی قوی است و در مواجهه با فشارها و تبلیغات دشمن مستحکم‌تر از همیشه به پیش می‌رود.
الفتی‌نیا با اشاره به اینکه دشمنان سعی در القای ناکارآمدی این نظام مقدس و مأیوس کردن مردم را دارند، خاطرنشان ساخت: وظیفه ما در زمینه جهاد تبیین، بیان مطالب و حقایق کارهای انجام شده و معرفی دستاوردها و پیشرفت‌های کشور در این ۴۵ سال است.
وی ابراز داشت: احداث و بهره‌برداری از ۶ پروژه بزرگ انتقال و فوق‌توزیع با اعتباری بالغ بر ۴۳۱ میلیارد تومان همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر سال جاری، ۳۶ برابر شدن ظرفیت تولید نصب شده، ۲۶ برابر شدن طول خطوط انتقال و فوق‌توزیع، ۴۴ برابر شدن تعداد پست‌های انتقال و فوق‌توزیع، ۳۴ برابر شدن تعداد ترانسفورماتورهای انتقال و فوق‌توزیع، ۶۵ برابر شدن ظرفیت ترانسفورماتورهای انتقال و فوق‌توزیع و ۳۷ برابر شدن تعداد روستاهای برق‌دار در استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام نسبت به پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی، تنها گوشه‌ای از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صنعت برق در این استان‌ها است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجدید عهد با آرمان‌های مقدس امام خمینی(ره) گفت: از مردم ولایت‌مدار و بصیر ایران اسلامی و همکاران خود در شرکت برق منطقه‌ای غرب در استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام دعوت می‌کنم در دو حماسه بزرگ و باشکوه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۱ اسفند سال جاری، حضوری پرشور داشته و بار دیگر دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را مأیوس کنند.گفتنی است مراسم بزرگداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن با حضور مسئولان استان كرمانشاه در گلزار شهدای شهر كرمانشاه برگزار شد.