مراسم تکریم و معارفه مسئول جدید کانون وابستگان سپاه استان کرمانشاه برگزار شد 

در این مراسم که با حضور جمعی از فرماندهان و پیشکسوتان سپاه برگزار شد، سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبي اکرم (ص)، دفاع مقدس را یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت:از این افتخار نمی‌توان نام برد و یاد کرد مگر اینکه عامل آن افتخارات را یاد کنیم.

در این مراسم که با حضور جمعی از فرماندهان و پیشکسوتان سپاه برگزار شد، سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبي اکرم (ص)، دفاع مقدس را یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: از این افتخار نمی‌توان نام برد و یاد کرد مگر اینکه عامل آن افتخارات را یاد کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، سردار ریحانی از پیشکسوتان سپاه پاسداران در دفاع مقدس یاد کرد و گفت : این دلاوران، همیشه در صحنه نظام و انقلاب و تمامی بحران‌ ها حضور چشم گیر و موثری داشتند.

در ادامه سردار عظیمی جاهد مسئول کانون وابستگان سپاه پاسداران از طراحی مجتمع های، جهت رفاه حال پیشکسوتان خبر داد و گفت :کانون وابستگان از این طرح جهت ساخت در استان کرمانشاه حمایت خواهد کرد.

در ادامه از زحمات سردار حسنی مسئول سابق کانون وابستگان سپاه استان قدردانی و سرهنگ پاسدار سیروس حاتمی به عنوان مسئول جدید این کانون معرفی گردید.