فرماندار کرمانشاه مطرح کرد:

نقش موثر معلمان استان در افشاگری جنگ رسانه‌ای و تببین حجاب

فرماندار کرمانشاه گفت: معلمان‌ کرمانشاه نقش موثری در افشاگری جنگ رسانه‌ای دشمنان علیه کشور و تببین امر حجاب و عفاف در جامعه دارند.


فرماندار کرمانشاه گفت: معلمان‌ کرمانشاه نقش موثری در افشاگری جنگ رسانه‌ای دشمنان علیه کشور و تببین امر حجاب و عفاف در جامعه دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، محمدرضا آمویی امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرمانشاه، که در سالن جلسات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد، با تبریک عملیات غرورآفرین “وعده صادق” سپاه که در راستای تنبیه رژیم خبیث صهیونیست صورت گرفت، اظهار داشت: این عملیات موفقیت آميز افتخار بزرگی برای مَردم کشورمان بود و هیمنه پوشالی اسرائیل را در هم شکست و لایه‌های پدافندی گنبد آهنين را متزلزل کرد و دشمنان دچار خسارت جبران ناپذیری شدند.

وی با اشاره به اینکه قدرت پهبادی ایران در جهان مثال زدنی است و دشمنان نظام را به زانو درآورد، خاطرنشان کرد: باوجود عملیات روانی صهيونيست‌ها که می خواهند این عملیات را کوچک بشمارند، اما کارشناسان متخصص نظامی بر بزرگی و منحصر به‌ فرد بودن آن صحه گذاشته اند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کرمانشاه خطاب به آموزش و پرورش که مخاطب آنان قشر عظیم جامعه است، در خصوص آگاه‌سازی آنان از جنگ رسانه‌ای دشمنان و ماهیت این رژیم جنایتکار، عنوان کرد: قدردان خدمات این نهاد اجرایی در حوزه ستاد تسهیل سفر، برگزاری مرحله اول انتخابات و سایر مناسبت ها که همپای ادارات در صحنه حضور دارند، هستیم و این فعالیت‌ها ستودنی است.

این مقام مسئول با تبریک فرارسیدن بزرگداشت روز معلم و اشاره به خدمات ارزشمند معلمان دلسوز و لزوم تجلیل خوب و شایسته از آنان در شهرستان، ادامه داد: برگزاری امتحانات نهایی مقاطع مختلف مدارس شهرستان را در پیش داریم و آموزش و پرورش می‌تواند از ظرفیت‌های موجود طی هماهنگی با فرمانداری برای پوشش بهتر این آزمون‌ها بهره‌مند شود.

فرماندار کرمانشاه از آغاز طرح نور خبر داد و گفت: آموزش و پرورش باتوجه به مخاطبان گسترده‌ و طیف وسیع متربیان می‌تواند در این طرح و برای توصیه به امربه معروف و نهی از منکر، سهم خود را انجام دهد و در فرهنگ سازی مناسب به وظیفه خود عمل کند.

گفتنی است، در این مراسم مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان مورد ارزیابی قرار گرفت و دستور لازم در راستای اجرا در مدارس صادر شد.