پیام تبریک سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت هفته قوه قضائیه  

بهروز جمشیدمفید؛ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه هفته قوه قضائیه (یکم الی هفتم تیرماه) را تبریک گفت.

بهروز جمشیدمفید؛ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه هفته قوه قضائیه (یکم الی هفتم تیرماه) را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، متن پیام تبریک به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و إِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطینَ ۴۲ مائده

یقیناً کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق، خدمتی بس ارزشمند و فعالیتی الهی است. هفته اول تیرماه یادآور مظلومیت تلاشگران این عرصه خطیر و مهم است.

هفته‌ای که روایتگر شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است و با یاد و نام آنان هفته قوه قضائیه مزین شده است.

هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی است برای یادکردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم دکتر بهشتی و سایر شهدای این عرصه است تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و یاران با وفای امام و انقلاب در هفتم تیر، هفته قوه قضائیه را به همه تلاش گران این عرصه به خصوص مجموعه خدوم امر قضا در استان کرمانشاه و همکارانم در مجموعه روابط کار و مراجع تشخیص و حل اختلاف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تبریک و تهنیت گفته و از خدمات شایسته این عزیزان در برقراری عدل و قسط در جامعه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

بهروز جمشیدمفید

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه