سرپرست اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه خبرداد:

پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی از ۲۰ اسفند در استان

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی از ۲۰ اسفند بصورت حضوری و غیر حضوری آغاز می شود.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی از ۲۰ اسفند بصورت حضوری و غیر حضوری آغاز می شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، سید شهرام کهریزی گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی از ۲۰ اسفند بصورت حضوری در نمایندگی های تعاونی مسافربری، باجه متمرکز فروش بلیط در پایانه مسافربری شهید کاویانی و بصورت اینترنتی آغاز می شود.
وی گفت: اصلی ترین هدف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه برای سفرهای نوروزی همشریان رضایتمندی حداکثری مسافرین جاده‌ای با بهبود ایمنی و ارتقای سطح خدمات سفرها است.
کهریزی عنوان کرد: پیگیری و نظارت مستمر بر فروش بلیت‌های نوروزی با حضور کارکنان این اداره کل انجام می شود و ۸۵ درصد ظرفیت ناوگان تحت پوشش برای ایام نوروز با رعایت ضوابط، مقررات و بخشنامه‌های مرتبط پیش فروش می‌شود.
وی از برگزاری جلسات مستمر با انجمن های صنفی فعال در حوزه مسافربری خبر داد و گفت: در این جلسات نسبت به انجام سرویس‌های منظم، جایگزینی ناوگان بجای ناوگانی که در مبداء یا مقصد سفر بدلیل نقص فنی قادر به انجام سفر نمی باشند، توقف در هنگام اذان در نمازخانه ها و مجتمع های خدمات رفاهی موجود در محورهای مواصلاتی و… تاکید شده است.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: استان کرمانشاه دارای ۱۷۶ دستگاه اتوبوس، ۸۳۱ دستگاه مینی بوس و ۱هزار و ۷ دستگاه سواری است که همگی برای انجام سفرهای نوروزی ساماندهی و پایش شده اند.
سید شهرام کهریزی در پایان از هموطنان گرامی خواست که تهیه بلیت های نوروزی خود را هرچه سریع تر انجام دهند و در صورت مشاهده هرگونه مشکل اهم از گران فروشی، عدم ارائه بلیت و… مشکلات را با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها بصورت شبانه مطرح نمایند.