در دهه مبارک فجر:

۶ پروژه بزرگ برق غرب به ارزش ۴۳۱ میلیارد تومان در برق منطقه ای غرب احداث و به بهره برداری می‌رسد

۶ پروژه بزرگ شرکت برق منطقه ای غرب به ارزش ۴۳۱ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر امسال افتتاح می‌شود.

۶ پروژه بزرگ شرکت برق منطقه ای غرب به ارزش ۴۳۱ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر امسال افتتاح می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، ۶ پروژه بزرگ فوق توزیع و انتقال صنعت برق در غرب کشور به ارزش ۴۳۱ میلیارد تومان در دهه فجر افتتاح می‌شود.
جعفر الفتی نیا؛ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب در این خصوص گفت: این پروژه‌ها در استان های کرمانشاه و کردستان و همزمان در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند.
وی افزود: احداث پست ۶۳/۲۰ کیلوولت بانه ۲، احداث خط ۶۳ کیلوولت بانه ۱ به بانه ۲، توسعه فیدرخانه پست سیار ۶۳/۲۰ کیلوولت مریوان ۲ شامل چهار دستگاه فیدر ۲۰ کیلوولت و ۵/۴ مگاوار خازن، توسعه پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت بیجار شامل دو فیدر برای شرکت فولاد کردستان و یک فیدر برای خط بیجار به یاسوکند در استان کردستان و توسعه پست ۲۳۰ کیلوولت نیروگاه بیستون برای صنایع پتروشیمی و افزایش ظرفیت پست ۶۳/۲۰ کیلوولت قصرشیرین در استان کرمانشاه پروژه‌هایی هستند که افتتاح و به بهره برداری می‌شوند.
الفتی نیا در پایان گفت: این پروژه ها با هدف ایجاد زیرساخت برای مشترکین و متقاضیان جدید در استان های کرمانشاه و کردستان، رونق اقتصادی منطقه، ایجاد زیرساخت تامین برق صنایع، افزایش تولید و رونق اشتغال به صورت غیر مستقیم، افزایش قابلیت اطمینان و تقویت شبکه،کاهش تلفات و جلوگیری از بروز خاموشی می توان عنوان کرد.
شایان ذکر است این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۴۳۱ میلیارد تومان توسط شرکت برق منطقه ای غرب احداث و آماده بهره برداری شده اند.